| Denii2014 a întrebat:

Ce sa fac sa imi creasca unghiile cat mai repede posibil?
Am incercat cu lapte, cu ulei de ricin/argan/floarea soarelui.
VREAU UN RASPUNS URGENT
Multumesc anticipat.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Freacă pe unghii felii de lămâie.
Ce înseamnă la tine să crească mai repede posibil?
Pa, pa.

| BiuL a răspuns:

Ulei de masline! Din proprie experienta iti spun.
http://therhythmofheels.wordpress.com/......sanatoase/

| IsabelaIssa a răspuns:

De ce nu incerci unghiile tehnice? happy

| Leerix a răspuns:

Poti lua "Biominerale par si unghii", am luat de cateva ori mai demult si erau foarte bune. Sa citesti pe prospect cate se iau pe zi, ca nu mai tin minte.
http://cdn1.shopmania.biz/......799884.jpg

| Loredana20 a răspuns:

Incerca sa le faci masaj.Stiu ca suna ciudat dar merge. happy

| Denii2014 explică (pentru Loredana20):

Nu,nu suna ciudat, insa.din pacate am incercat si asta nu am observat o diferenta.

| Denii2014 explică (pentru Loredana20):

Nu suna ciudar dar din pacate am incercat si nu prea am vazut mare diferenta

| Denii2014 explică (pentru Loredana20):

Nu,nu suna ciudat dar am incercat si din pacate nu prea am vazut rezultate

| Marita01 a răspuns:

Am citit un articol despre asta.Freca fiecare unghie in parte cu cate un catel de usturoi. Poti folosi cate unul pentru 2 unghiile mici.Ca sa scapi de miros, da-te cumiere.Este mai esficient daca foar te speli pe maini, insa daca nu poti suporta mirosul, da-te cu miere.