| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa folosesc pentru a scapa de cosuri, imi iese cateva pe frunte, si ma enerveaza, cum as putea scapa de ele? big grin

Răspuns Câştigător
| MirelaC a răspuns:

Http://www.plafarprodusenaturiste.ro/......a_5400.jpg
Odata aplicata, ea se usuca si se face ca o masca, se intareste.Pe cutie zice sa stai intre 1-7 ore cu ea, dar eu stau cam 2 ore:-?, apoi ma spal cu apa calduta.
Imediat ce mi-am cumparat-o m-am dat cu ea si vreau sa-ti spun ca la mine cosurile au cam disparut in 2 zile.Se mai vedeau doar foarte putin.Cu crema asta te dai doar o data pe zi si o aplici doar unde ai cosuri, nu ca ar face ceva rau daca ar fi aplicata pe toata fata(eu inainte o puneam pe toata fata si nu se intampla nimic rau), dar numai zonele problematice conteaza nu?
Recomand din suflet crema asta.E minunata, contine argila si propolis si e foarte buna, chiar isi face efectul.Eu am dat doar 6.3 lei pe ea.

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca Ivatherm Akne Syt.

| kx123 a răspuns:

Eu aveam acnee de 5 ani, si mi-a trecut cu Aknesol, il gasesti la farmacie la pretul de 11 lei.

| AdeeMaria a răspuns:

Este la Avon un fel de... baton [de forma unui ruj, de culoarea pielii], te dai cu ala si in cateva zile iti dispar.
Nu e foarte scump happy

| CiprianFreeLife a răspuns:

Incearca Free-Derm happy face minuni tongue, sau pasta de dinti ( le usuca instantaneuhee hee ) bafta tongue

| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, incearca sa te duci la un medic dermatolog, eu nu m-am dus dar trebuie neaparat, acum folosesc o crema de la oriflame - Pure skin / Blackhead clearing masc, e o masca.

| PentruFete a răspuns:

Cel mai bun care folosesc si eu costa in jur de 30 de lei te tine vreo 3 luni si rezultatele se vad in o zi 2 este un fel de lichid care se aplica pe cosuri si le usuca si fuctioneaza foarte bine se numeste Zineryt

| Chupaaa a răspuns:

Cutaden. Este o crema alba care trebuie sa te dai inainte de culcare. Este foarte bun si foarte eficient!

| andreeaandreeadeea a răspuns:

IA o bucata da vata si umezeste.o cu spirt.La mine a dat roade. Succes!