| ii a întrebat:

Ce sa-i mai fac parului?sad Ma spal odata la 2 zile si se murdareste prea repede. Azi ma spal, maine e curat si urmatoarea zi arata ca dracu, atunci mi-l prind dar totusi, as vrea sa nu se mai muradareasca asa repede.happy Folosesc si balsam, si tot nimic. O masca pentru par daca mi-ati recomanda thinking Sau cevabatting eyelashes
Multumesc muult :d fuunda big grin

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Poate se ingrasa prea repede pentru ca il tii in coada...

bye-bye

| simf a răspuns:

Mergi la un dermatolog.

| Andrre a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie. totusi incerca sa nu dai cu mana prea des prin el. de asta se ingrasa asa repede. :*