| sparky34 a întrebat:

Ce sampoane folositi si cat de des va spalati pe cap?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc doar head and shoulders classic clean 2 in 1, altceva imi ingrasa parul. Mi se ingrasa parul la vreo 4 zile de la spalare dar de exemplu daca vreau sa ies undeva sambata si duminica il spal si vineri si sambata, am piticii mei ^^

| sparky34 explică (pentru anonim_4396):

2 in 1 ce are in plus fata de cel clasic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sparky34):

Cica are balsam dar asta 2 in 1 imi lasa parul curat si fara efectul ala de balsam/par fin si lins. Cel clasic imi face parul de zici ca nu m-am spalat de o viata pe cap chiar dupa ce l-am uscat si faza e ca toata familia a avut problema asta cu el. laughing

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Syoss, cam de 2 uneori 3 ori pe saptamana.

| myhaelutzza a răspuns:

Eu folosesc Ultra Doux Honey Treasures si ma spal la doua zile ca mi se ingrasa foarte rapid parul.

| kiri11 a răspuns:

Buna, eu acum imi spal parul la 3-4 zile, folosesc tratamentul vivese senso duo pentru caderea parului si pentru alte probleme ca parul uscat si gras. La inceput il foloseam la 2 zile pentru ca aveam o situatie destul de grava. happy acum il folosesc dupa necesitate.

| aCek1ng a răspuns:

Eu in general folosesc Avon Senses Amazon 2 in 1 si e destul de bun. Avand iubita reprezentanta la Avon folosesc numai Senses. Pe cap ma spal odata la 2 zile acum ca am parul destul de scurt.

| Ecaterina2016 a răspuns:

L'Anza, Marocan Oil, Paul Mitchel

| IoanaIonuca a răspuns:

Pantene Aqua Light, de vreo 2 sau 3 ori pe saptamana. Depinde big grin Pana acum foloseam Head and Shoulders, dar imi place mult Pantene. Asa curat imi ramane parul dupa spalare

| HarleyQuinn a răspuns:

Cred că Head&Shoulders.
Mă spăl de două ori pe săptămână, duminică și miercuri fiindcă atunci începe să mi se îngrașe părul.

| RedTMS a răspuns:

Head and shoulders si cam de 2 ori pe saptamana

| Mayre a răspuns:

Buna, eu folosesc Gerovital Anticadere, ma spala cam de 2-3 ori pe saptamana.

| mhl06 a răspuns:

Eu folosesc Dove si ma declar multumita de el, ma spal o data la doua zile...