| delia_6094 a întrebat:

Ce sampoane pentru crestera parului mai repede stiti? Nu in cateva zile dar mai repede decat de obicei! funda si vot ceilaltiiiii!

Răspuns Câştigător
| gabrielaoana11 a răspuns:

Samponuri nu prea sunt dar mai bine ia-ti de la avon spreiurile care le dai pe par si il ajuta sa creaca eu m-am dat cu intr-o saptamana mi-a crescut 10 cm funda sau vot?

7 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Incearca favisan eu nu l-am incercat dar mai multe detalii gasesti aicihttp://www.naturaplant.ro/......ea_parului

| Luissa123 a răspuns:

Incearca favisan eu nu l-am incercat dar mai multe detalii aici:http://www.naturaplant.ro/......ea_parului

| JustDareToDream a răspuns:

Sampon HairX cu efect de stimulare a cresterii parului, de la Oriflame. Din aceeasi gama: balsam si tonic, care intaresc si stimuleaza regenerarea fibrelor capilare.

| youaremyecstasy a răspuns:

@gabrielaioana11 :O o prostie mai mare nu am mai auzit auzit! doamne...ca'ta capu sa ai?straight face

| Fundiツ a răspuns:

Hmm sa vedem.sampon nu prea stiu.insa uleiul de ricin in combinatie cu 2 galbenusuri de ou si miere stiu ca da roade.creste foarte repede...primesc funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi ulei de ricin aplicat la radacina parului si il lasi cat poti tu de mult, sau masca cu ulei de ricin si albus de ou tot aplicat la radacina il aplici timp de 30 de minute apoi te speli cu sampon, sau cu tinctura de ardei iute.

| KatyaSmt a răspuns:

Teoretic,ce-ti scriu eu nu-i un sampon,dar:inainte de a-ti clati parul de sampon,maseaza-ti scalpul cu buricul degetelor pina simti mincarimi, in caz ca nu functioneaza, dupa ce-ti clatesti parul du balzam(daca folosesti)infasoara parul cu un prosop bine inkalzit la calorifer