| OanaSimpluu a întrebat:

Ce sampoane si balsame folositoare cunoasteti pentru parul gras?

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Clear pentru par gras - in cazul in care vrei ceva ieftin si bun

Daca nu, e un sampon de la Deuteria, natural si care hraneste bla bla, dar care este mult mai scump. Deuteria o gasesti in magazinul Victoria sau la depozit, undeva pe langa Banu Manta.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă pe cele de la Dove.
Pa, pa.

| fustiteTUTU a răspuns:

Sampon de la Favisan: www.favisan.ro sau il gasesti si in plafar, farmacii naturiste.

| Wut a răspuns:

Am auzit ca pentru parul gras sunt bune sampoanele de urzica...nu stiu daca e adv big grin

| Lauraaxx a răspuns:

Ouuuuuuuuuh... iubita eu zic sa incerci Clear :*

| Avocado a răspuns:

De la Oriflame Nature's Secrets:Samponul be baza de Lime si Ginger (Ghimbir) si Balsamul pe baza de Lamaie si Nettle (Urzica)
Samponul face multa spuma si nu mai e nevoie sa-mi spal parul atat de des,deoarece nu se mai ingrasa atat de repede laughing
Balsamul surprinzator imi descurca parul, si mi-l face drept, desi eu daca nu ma fac cu placa sau daca nu ma pieptan in timp ce ma usuc am un par mai cret decat o peruca afro.