| Bibik_7861 a întrebat:

Ce sampon anti-matreata este mai bun dintre head&Shoulders Moisturizing Scalp Care si Head & Shoulders Ocean Energy?
[vot+(folositor+inteligent+amuzant)+fundita]
multumesc mult >D:< :*:*

Răspuns Câştigător
| MakeEyesPop a răspuns:

Eu zic ca Ocean EnergyhappyL-am avut si m-a scapat complet de matreatawinkingPlus ca Moisturizing Scalp care se "axeaza" mai mult pe hidratarea scalpului decat pe indepartarea matretiihappysper ca am fost de folos:*

4 răspunsuri:
| xdeex a răspuns:

Eu folosesc pantene si n-am un pic de matreata

| kajen4ever a răspuns:

Crede-ma.clear de barbati cu mentol.eu sunt fata.dar cand mi-am dat cu clear un pic de matreata nu am mai avut.este foarte eficient.succes.te roog dai fundita?

| ramkat a răspuns:

Primul...dar sincer, mai bun ca un sampon clear nu cred ca e vre unulbig grin

| Ralukutza_5018 a răspuns:

pentru sanatatea parului tau foloseste samponul,, BALEA" cauta in farmaciile din mall