| Sachabella a întrebat:

Ce sampon este mai potrivit pentru regenerarea parului?

Răspuns Câştigător
| Isabela4321 a răspuns:

Buna, acum ceva timp am avut părul decolorat (în scări). Devenise foarte despicat și imi cădea foarte mult par. Am decis să-mi tai părul decolorat (rămânând la părul natural).Mi-am cumpărat de la de la magazin samponul și basamul de la Gerovital. Din câte am observat părul meu și-a mai revenit și nu mai cade așa de mult. Sper ca te-am ajutat. Ăsta e sfatul meu, tu îți poti cumpăra oricare alt șampon. (Dacă am scris ceva gresit e din cauza oboselii.) Fundă?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alpecin

| MihaelaDart a răspuns:

Cel de la Khadi cu amla, este foarte bun, chiar dacă e mai scump, deși efectele se vad repede.

| Bondarel99 a răspuns:

Mai multe, Alpecin, Parusan, Favisan, Ducray Anaphase, Gerovital, sampon de cal

| PeggyRock a răspuns:

Depinde de tipul de păr. În general cele de la Gerovital sunt foarte bune, și au o gamă întreagă.