| Doηηa a întrebat:

Ce sampon folositi? De ce? big grin

10 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Wash@Go.pentru ca mie mi se pare un sampon destul de bun.

| IMC90 a răspuns:

Clear pentru par gras.

Din simplu motiv ca este cel mai bun raport calitate-pret pentru ce-mi trebuie mie.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Syoss. Este bun. Şi de la acest şampon nu faci mătreaţă sau şiu eu ce. Şi în plus nu ţi se mai îngraşa aşa de tare părul. Tu ce şampon foloseşti?
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gerovital pentru caderea si cresterea parului. Pentru ca asta il foloseste mama si nea, imi mai bag si eu nasu, poate imi creste si mie parul happy.
Si Gerovital pentru controlul sebumului, pentru ca am parul gras.

Si L'oreal ala cu 5 actiuni ca sa imi faca parul mai moale si sa il repare ( cica ).

| Lace a răspuns:

Folosesc produse pentru păr de la Intensive.De ce? Pentru că sunt produse profesionale în care poţi avea încredere deplină.

| LMAO a răspuns:

Hai imi dai funda

| 00raluka00 a răspuns:

Head&shoulders
pentru ca imi face parul moale catifelat si nu am matreata dar mai folosesc si syos si acesta este bun deopotriva foarte bun

| Gabrijel a răspuns:

Johnson baby de musatel...e topletbig grin...si ca miroase frumos

| ciprian110988 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=W_la5Qv2d5Q :))...personal folosesc de 5 ani doar Dove...si il folosesc de "bun":)