| Deszire a întrebat:

Ce sampon folositi si de ce |funditabig grin

3 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Syoss pentru ca este foarte bun pentru parul meu, se potriveste, imi place mult, mi-l face usoor...

| ledzeppelin a răspuns:

Folosesc un sampon ''pentru stimularea cresterii parului cu extract de urzica'' din farmacie pentru ca desi am un par foarte foarte des a inceput sa imi cada si creste foarte greu.De altfel, samponul are si efect antiseptic si e impotriva matretii.BALSAM: folosesc un balsam cu extract de ou GARNIER si o masca de la WELLA pentru hidratare de 2 ori pe saptamana.happy

| Alexandra_9311 a răspuns:

Folosesc un sampon de la favisan, ceva pentru regenerarea parului... si pentru ca mi-e praf parul` :p