| Sasukesmecherul a întrebat:

Ce sampon folositi si vi se pare bun?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Trebuie sa-mi tin dermatita seboreica sub control deci folosesc sampoane specifice : Ducray Kelual DS si Seboradin albastru mi se par cele mai bune.
Ca sampon de ingrijire mi-a placut f mult Morrocanoil varianta pentru hidratare dar nu il pot folosi in mod frecvent.

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vichy darcos/dercos cum îl cheamă, e singuru care m-a scăpat de mătreață.

| Simpatic a răspuns:

In ultima vreme folosesc produse de la gerovital, gerovital derma + folosesc

| Ofiintă a răspuns:

Klorane, fibră de in.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Head &shoulders

| Frank51 a răspuns:

Ăla de urzici la 1.5 lei.

| StrongHeart a răspuns:

Cu ce va spalati pe cap?
-Cu otet
-dar de ce?
-de mere!

| DaniTDCI a răspuns:

Head&Shoulders

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clear Man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Șoldens Șoldens.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Head & Shoulders 2 în 1 cu balsam.

| timidu89 a răspuns:

Head & shoulders e bun si nu prea. Depinde de parul fiecaruia. Vichy recomand pentru martreata, dar e foarte scump. 50 lei era si nu gasesti decat in farmacii.

| Adry05 a răspuns (pentru timidu89):

Se găsește online pe bebe tei/tei cu 35 de lei

| dge18 a răspuns:

Eu folosesc Syoss, este bestial, înainte foloseam Head and Shoulders și din cauza asta am făcut mătreață o grămadă, și de când am schimbat samponul cu Syoss, se simte diferența de la cer la pământ. Syoss volume este cel mai ok.

| ioana3432B a răspuns:

Am încercat multe dar sinceră, toate mi se par mediocre, cel puțin pentru mine. Am cumpărat odată un șampon de la Ordinary pentru hidratare, era destul de ok dar costa 20 de lire.

| AnImElOvErBuTiDkQ7 a răspuns:

Folosesc Mustela! Este foarte bun, iti fac parul moale, insa este pentru copii. Mie imi place textura parului dupa ce ma spa cu el/1 Sper ca te-am ajutat