| anonim_4396 a întrebat:

Ce sampon imi recomandati daca am parul gras si decolorat?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un șampon pentru păr gras, un balsam fortifiant și o mască puternic hidratantă.
Gama o alegi tu.
Pa, pa.

| valy a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ponul/.alt raspun mai bun nu am

| Farcas a răspuns:

Si eu tot cu aceeasi problema ma confrunct.Eu folosesc un sampon din urzica si sulf(se poate lua de la farmacii naturiste)

| GabrielaIoana a răspuns:

Dove...incerca

| cristi202 a răspuns:

The best - Satinique de la Amway

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foloseste un sampon pentru uz frecvent.
Cand te speli la cap clateste'ti parul cu jumatate suc de lamaie si jumatate apa si dupa il clatesti cu apa din abundenta.
In privinta decolorarii eu zic sa te vopsesi, sa folosesti un balsam hidratant si sa folosesti un sampon care te protejeaza de factorii externi [ dala care il folosesti vara cand mergi frecvent la mare ].
PS :Sa nu folosesti apa ft calda cand te speli la cap.
Succes kiss.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sampon pentru par gras DOVE + balsam Dove pentru par degradat si lipsit de stralucire.

| →ღ♥•þί†ίк•♥ღ←_5819 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, numai ca nu este decoloratbig grin eu folosesc de la avon un sampon numit Advance Techniques...incearca si daca nu da rezultate poti sa cumper Nivea Sampon pentru parul gras...