| skriil a întrebat:

Ce sampon imi recomandati la parul deteriorat uscat SI ceva care sa nu faca matreata?

4 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Eu am avut un sampon de la avon cu mandarine si kiwi si imi plasa parul foarte moale si nici nu imi mai cadea si mirosea si foarte bine

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Gerovital Plant,sunt foarte bune,aveam un par,atat de urat,firele se rupeau, si numai matreata aveam, si o colega de-a mamei mi-a spus sa imi iau sampon din ala.(sunt de 2 feluri)
Si poti lua si balsam tot de la gerovital plant,si fiole tot pentru par, si spray-uri pentru a proteja parul cand este facut cu placa, sau feonul.

| MyFirstLove a răspuns:

Incearca heden sholders sau cleare sigur is cele mai bune happy

| Sellysupergirl a răspuns:

Eu ca iti trebuie numai decit Shauma! funda!