| Nadiiii a întrebat:

Ce sampon pot folosi ca sa nu mi se mai increteasca parul?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu exista, doar placa de par in fiecare zi

| madalinuk a răspuns:

Si eu am aceasta problema si nu o sa gasesti un sampon care sa nu ti-l faca cret deloc deoarece ai parul natural ..asa ca orice sampon iti iei uita-te sa scrie pentru par uscat si ia-ti si balsam simasca de par tot asa pentr par uscat. daca vrei ia-ti si vitamine sub forma de sampon..nu o sa il ai intins dar o sa iti fie mai usor si iti da si o forma draguta adica ti-l aseaza :*

| madalinuk a răspuns:

Nu trebuie in fiecare zi sa-l tot arzi cu placa iei ce ti.am zis eu... ajunge o data pe saptamanawinking :* si daca te faci cu placa ia-ti protectie termica

| AndreeaEeeea a răspuns:

Si pe mine ma enerva parul, dupa fiecare baie aveam parul ondulat si muult volum, dar acum folosesc samponul Favisan(cel pentru cresterea parului, e de mai multe tipuri) de la plafar si costa 13 lei, ma spal de doua ori, il usuc cu feonu si sta drept:XX, il adorwinking

| Ioan_Gheonea_1976 a răspuns:

Nu exista. Poti sa il faci cu placa.

| DeeaTkd a răspuns:

Hei Nadiiii eu folosesc elvive cu ambalaj negru si eu am avut aceeasi problema ca a ta si de cand am inceput sa folosesc elvive dupa spalarea parului mi se indreptase parul doar la varfuri statea un pic mai cret :p insa dupa ce se va usca foarte bine parul ti se va face ca si cum ar fi fost impletit numai ca putin se va observa iar varfurile raman un pic mai drepte si parul va fi un pic mai bufant, sper ca te.am ajutat si ti.am fost de folos