| Robeeert1 a întrebat:

Ce șampon și balsam de calitate superioară recomandați pentru un păr foarte subțire, fără volum și care cade?

2 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Este un sampon gu argan care da volum.
Dar pentru caderea parului, trebuie sa mergi la un medic. La endocrinolog, de preferat.

| Devil21 a răspuns:

Orice șampon de la Alpecin
Dar pentru cazul tau cred ca Alpecin C1 este cel mai bun costa vreo 30-40 de lei il gasesti la farmacie si iti spun din experiența ca nu o sa mai ai nevoie de balsam.
Iar la Balsam daca chiar vrei sa folosesti -eu folosesc unul de la Cien pentru evitarea caderii parului, este f.bun si destul de ieftin (pana in 10 lei) il gasesti in lidl