| inflicted a întrebat:

Ce se intampla daca nu imi spal parul mult timp? Stau acasa si vreau sa profit sa ma dezobisnuiesc sa spal parul in fiecare zi... Daca stau o saptamana cu el in coada are ceva?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu chiar te încurajez să faci asta, mie mi se pare că cu cât îl speli mai rar, în timp se obișnuiește și se îngrașă mai greu, așa că profită de asta.

| sierra1 a răspuns:

Supraviețuiești

| Ineys a răspuns:

Nu are nimic. Sa-l speli zilnic e mai daunator, cum si dusul zilnic face mai mult rau. Corpul tau secreta anumite substante la exterior cu un anumit motiv. Daca tu le speli inainte sa apuce sa-si faca efectul nu cred ca e de bine.

Se umple de praf, matreata si mai stiu eu ce daca lucrezi in constructii si iti torni ciment in cap sau daca ai probleme cu matreata. Daca nu ai probleme cu matreata nu vad de unde sa se stranga.

| WhiteLife a răspuns:

Depinde ce înseamnă mult timp. Nu e bine să-l speli zilnic, dar nici lunar. Poți să-l speli o data pe săptămână sau de 2 ori pe săptămână, pentru că trebuie să îndepărtezi praful și sebumul care se depun pe el.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca se va umple de praf, grasime, matreata. iti va fi sila sa mai pui mana pe el. Ca orice lucru care nu este spalat mai mult timp. Sa nu te miri daca colectezi si purici happy Le place mediul "parasit" si nespalat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie în fiecare zi de doua ori pe săptămână e suficient

| JulyDreams a răspuns:

Daca nu-l speli se ingrasa, poti sa faci matreata, incepe sa miroasa. Al meu mirosea a cartofi prajiti si omleta. De ce sa stai o saptamana? Poti sa stai 3 zile.

| AlisaCiuca a răspuns:

Buna.Daca vrei sa scapi de grija spalatului foarte des este necesar sa alegi samponul potrivit parului tau si daca se poate unul profesional ar fi si mai indicat.
Daca te intereseaza noi vindem produse profesionale la Salon Alisa Cluj.Trimitem si ramburs.