| TheAlphaFemale a întrebat:

Ce se poarta vara asta in materie de imbracaminte?

4 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Buna! Ai aici un site cu tendintele in moda pentru primavara-vara 2012:http://suntfericita.manager.ro/......9-2175.htm

Sper sa iti placa! M`am uitat peste mai multe, dar asta m`ia atras atentia cel mai mult! :*

| ElllaEllly a răspuns:

Pai culorile: rosu, albastru, galben, portocaliu, alb, sunt multe dar astea sunt unele dintre ele

| andreea05 a răspuns:

Imprimeurile florale, voalul, dantela, culorile tari, cele prafuite, dar si cele nude si nu in ultimul rand color blocking...mai poti cauta pe google ca o sa gasesti