| onutzaony a întrebat:

Ce site-uri de haine/incaltaminte online stiti? happy. As vrea sa fie serios si sa imi spuneti doar cei care au mai facut asa ceva happy

9 răspunsuri:
| HaineDeVis a răspuns:

Buna onutzaony, www.hainedevis.ro este un site cu preturi corecte si produse originale ce se livreaza cu eticheta si cu plata la destinatie prin curier sau posta, te asteptam cu un LIKE pe site si o fundita :) pe TPU...Multumim, o seara placuta!

| diana0983 a răspuns:

StarshinerS,BonPrix astea 2 le-am folosit si sunt de increderewinking

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/incaltaminte-femei.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

Răspuns utilizator avertizat