| ggaabbiittzzaa a întrebat:

Ce site-uri de magazine online imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Magazinele mele preferate:
Emag
PcGarage
Zenda
Bobomoda
Miniprix

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa cumperi... pe eMAG gasesti mai nou de toate.

| OnuOnulică a răspuns:

Cel.ro și eMAG sunt cele mai serioase și de asemenea ți le recomand!

| R0R0 a răspuns:

Pai...
Depinde de ce doresti sa achizitionezi.
eMAG e de calitate.(iti zic din proprie experiență)

| cornelmircea1980 a răspuns:

Olx.ro si lajumate.ro

| Luiza995 a răspuns:

Iti recomand cu mare căldură mallcopii.ro dacă ai nevoie de articole pentru copii, haine copii, jucării, accesorii camera, etc.

| HEDONE a răspuns:

Emag este foarte bun daca doresti sa achizitionezi un obiect nou. Daca doresti sa achizitionezi un obiect la mana a 2 a olx este cel mai bun.

| ggaabbiittzzaa explică:

Mersi mult la toti