| AdrianaB1 a întrebat:

Ce solutii folositi daca buzele voastre s-au inrosit extrem de mult de la vant?
Nu-mi place deloc, plus la asta ma ustura tare.
Voi ce faceti in asa situatii?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Eu folosesc balsam de buze.

| SilentRain a răspuns:

Ma dau cu ulei de cocos sau de măsline

| Raven a răspuns:

Cremă de gălbenele, ieftină și bună. Nu intră în piele, nu usucă boticul.

| gogu220 a răspuns:

La farmacie găseşti strugurel. Este în forma unui ruj dar e translucid cu diverse arome, hidratează buzele şi le dă un luciu.

| eduardmihai24 a răspuns:

Eu folosesc produsul acesta https://bit.ly/2ZzOoHR

| andreeaaa7655788655t7u8i a răspuns:

Balsamul de buze de la carmex e cel mai bun din câte am incercat eu pana acum dar nu acela in tub pe care il strângi ca tipul ala la borcanas. de obicei pun o cantitate uriasa inainte de culcare și cand ma trezesc arata mult mai bine. incearca sa reaplici cat de des posibil pe parcursul zilei