| maly777maly a întrebat:

Ce spuneti acesti colanti te fac mai gras sau mai slab de obicei?
http://www.stradivarius.com/......2Bleggings

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Depinde foarte mult de corpul tau. Daca stii ca esti mai plinuta eu zic sa nu optezi pentu colanti cu model pe ei, mai ales acestia au si dungii orizontale, care de obicei au tendinta de ingrasare.
Succes!

| Bondarel99 a răspuns:

Dungile verticale te fac de obicei sa pari mai subtire, iar cele orizontale mai plinuta.Dar nu se aplica mereu regula asta, conteaza si ce conformatie ai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei colanţii te fac să pari mai subţire, însa depinde de model. Aceştia te fac să pari mai plinută datorită dungilor orizontale care creează efectul de"rotund". Deci, dacă vrei sa pari mai slăbuţă decat eşti, aceştia nu te ajută cu nimic.

| adry2001 a răspuns:

Pai ar trebui sa subtieze piciorul

| IsauraLo a răspuns:

Colantii,iti scot tot ceea ce ai tu in evidenta.Deci,evident ca nu este tocmai ok.

| AnnaMarya22 a răspuns:

Eu zic ca depinde de corpul fiecaruia. Daca esti exagerat de grasa, adica obeza, iti dai seama ca nu se vede bine... Nimanui nu i-ar pica bine sa vada pe strada o grasa in colanti! Ti se face greata! laughing Sa fim seriosi acum.winking Dar stii, nu e treaba mea! Daca o persoana se simte bine asa e treaba ei.

| maly777maly explică (pentru AnnaMarya22):

Ti-a spus cineva ca sunt grasa?

| AnnaMarya22 a răspuns (pentru maly777maly):

Nu mă refeream la tine.laughing) Dădeam un exemplu.:* Ziceam că dacă esti grasă nu se vede bine. (Nu am spus că ești sau nu grasă!) happy

| maly777maly explică (pentru AnnaMarya22):

Aha ...scuzewinking

| Cassandraaa a răspuns:

De obicei colantii ar trebui sa-ti subtieze piciorul dar cel mai multa depinde cum iti sta tie in ei. Eu una nu sunt adepta comenzilor de haine facute pe internet. Trebuie sa incerci o haina inainte de a o cumpara pentru a vedea cum iti sta tie personal in ea.

| maly777maly explică (pentru Cassandraaa):

Pai pot sa ii cumpar eu din magazin! sunt in multe magqazine genurile astea de colatnti!winking