| papushik_2619 a întrebat:

Ce stiluri de imbracaminte stiti? (fundita la cele mai multe)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casual
Boem
Elegant
Sport
Retro
Navy
Glam
Glam-rock
Chic
Hippy
Fun
Etno-fashion
vintage
De criza
De petrecere/club

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sport sau Elegant.

| fly a răspuns:

Eu cunosc unul singur:stilul propriu, cel care se potriveste cel mai bine cu modul in care ne simtim, care practic oglindeste modul in care suntem; mai exista si persoane care se imbraca intr-un mod dar se simt intr-un alt mod si atunci poate fi vorba de falsitatetongueriveste atent de exemplu pantofii persoanelor:vei fi uimit(a)sa descoperi cat de multe iti pot spune despre respectiva persoana! salutari

| Zoki a răspuns:

Stilul clasic, de birou, romantic, ingenue, retro, etno-folcloric, gipsy style, sport, epatant, emo, rock, goth
Cam atit, sper ca ti-am fost de folos
Uite aici imagini: http://www.scribd.com/doc/19305436/Stiluri-vestimentare-proiect-didactic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freestyle

| Deutza_5625 a răspuns:

Retro, vintange, elegant day by day, sport popular, rock, punk, emo, clasic, casual, lejer, de party, original si pe langa astea mai poti inventa tu si iti vor iesi niste stuluri antaiabig grin
Succes!
fundita?