| allyce a întrebat:

Ce stiluri vestimentare cunoasteti?

5 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu stiu de urmatoarele :casual, elegant, sport, clasic, urban, extravagant, funky, vintage, glamur, retro

| chocolate27 a răspuns:

Stilul elegant sau office, casual, sporty, urban si clasic.Eu il prefer pe cel casual. Iata tinute de unde te poti inspira:www.pestrada.ro http://bucharest-style.blogspot.com/ sau www.highstreetcardigans.com

| Unique_9671 a răspuns:

Elegant, Casual, Clasic, Urban/Sport

astea sun principale, pe langa acestea au mai aparut si altele derivate din diferite curente gen emo, goth etc.

| Alina_2047 a răspuns:

Classy, Boem, Punk, Gothic, Baby doll, Sport, Scene... ti-am mai dat odata raspunsu' la o intrebae anterioara.

| DarkDream a răspuns:

Skate, PunK, Gothic, Sport si cam atat happy