| Essence a întrebat:

Ce stiti despre Mask Plus Gel? Este un produs dermatologic aparut recent si sunt curioasa daca l-a folosit cineva si daca are efect. Multumesc!

3 răspunsuri:
| lily4 a răspuns:

Eu l.am folosit si la mine a mers happy

| Essence explică (pentru lily4):

Si eu l-am folosit si am ramas foarte dezamagita, pentru ca desi am platit 1 milion jumate, si i se facea foarte multa reclama prin toate clinicile, mi-a facut foarte mult rau. Mi se cojea toata fata, ma ustura fata si cand zambeam, eram rosie, mi-au iesit cosuri, tot felul de puncte... Mi-a trebuit mult timp sa imi revin dupa ce l-am folosit. Eu una, nu il recomand, in cazul in care mai sunt persoane care citesc aceasta intrebare...

| Neacsu_Irina_1992 a răspuns (pentru Essence):

Buna seara.Cum ati scapat de cosuri dupa ce ati folosit acest tratament?