| GANDACAA a întrebat:

Ce stiti despre site-ul extensii-perfecte.ro? e teapa sau chiar e serios si sunt de calitate? plsss urgenttt!

12 răspunsuri:
| MihaiXtensiiPunctRo a răspuns:

Exista si e bogus. e invelit frumos doar ca firma nu exista. feedback-ul online e sub orice critica si garantia se refera la livrare. daca ti s-au parut ok ramai cu ele... chiar daca dupa ai probleme.
cateva sfaturi despre cum sa cumparaturi online si legile care te protejeaza.
ca sfat sa stii ca garantia trebuie sa fie de minim 30 de zile, 10 zile lucratoare ca timp de retur(unde nici nu se pune problema sa nu returneze banii sau schimbi produsele) si nici un colet nu poate fi refuzat de la retur. trebuie primit si facut o instiintare privind problemele si despagubirea conform gradului de uzura si folosire.
dar are poza cu bianca dragusanu... :)) e frumos pentru inconstienti. si dupa aia ajung online sa intrebe ce sa faca... ca au luat teapa
http://blog.xtensii.ro/? p=48 sfaturi pentru cumparaturi online

| MihaiXtensiiPunctRo a răspuns:

Ca sa raspund si eu. la domnisoara care ma ataca. in cazul in care ai cumparat de la noi ai fost informata verbal(la telefon) si prin termenii si conditiile de pe site ca orice problema cu produsele noastre, de orice natura si de orice fel se rezolva, doar anuntati-ne. chiar daca a trecut mai mult de o luna stiti unde ne gasiti si stiti datele noastre de contact pe site.
daca mai considerati ca nu sunteti satisfacuta de produsele noastre cu mare drag ma puteti contacta pe mine Mihai negrea si va ajut cu mare placere. numarul meu adresa de email le gasiti pe site la sectiunea contact.
cu bine si grija mare la cumparaturi

| Ctiberiu a răspuns:

Da exista si e folosit si de Bianca Dragusanu (Bianca lu' Bote) arata fain si sunt si de calitate la un pret bunicel (sper ca ti-am fost de ajutor) www.extensii-perfecte.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai lasati-va voi astia aredlenii de la xtensii.ro
niste prefacuti atacati pe toata lumea
aveti niste extensii de proasta calitate imi pare rau ca am dat banii pe ele
is varza!
atat am avut de spus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardelenii aia de la xtensii.ro spun cine sunt, cu ce se ocupa, unde sunt studenti si in ce activitati sunt implicati, plus ca site-ul lor are afisate toate datele de identificare si codul unic din registrul comertului, adresa sediu, fax s. a. m. d., ceea ce inseamna ca se pot verifica, intr-un cuvant nu au absolut nimic de ascuns.
Sa-mi arate si mie "fanii" infocati ai site-ului extensii-perfecte.ro unde gasesc eu informatiile astea despre ei? NICIUNDE si de ce? Pentru ca ei NU EXISTA ca si firma, sa faci comert cu produse care nu sunt de departe asemanatoare cu cele pe care le promoveaza pe site, refuza cu vehementa sa dea orice fel de date despre ei (ma refer la cele pe care orice comerciant trebuie sa le prezinte consumatorului), returnarea, si tot ei cu gura mare...bine este de asteptat de la niste oameni cu IQ-ul sub nivelul marii laughing, revenind, nu factura evident ca de unde s-o scoata...
In legatura cu Dragusanca, in caz ca se aprovizioneaza de la ei cu siguranta ei ii dau unele adevarate facute la comanda, fie, cazul cel mai probabil a fost platita sa fie imaginea lor si atat, totusi la cat umbla aia si pe afara refuz sa cred ca-si cumpara extensii din Ro...ma rog alta poveste laughing
Si NU, xtensii.ro nu ataca pe nimeni pur si simplu lupta contra sacalilor astia escroci care trebuie eliminati ca niste sobolani, si eu una chiar apreciez ceea ce face managerul site-ului in legatura cu asta, pe timpul si pe nervii lui ajuta si indruma persoanele tzepite de astfel de deseuri ale societatii.Pentru faptul ca deschide ochii persoanelor care nu au cunostinte despre cum trebuie sa se desfasoare cumparaturile online, din nou, pe timpul lui si pe gratis!, eu zic ca este un gest care trebuie apreciat nu blamat!
Oameni buni, la modul cel mai serios, cascati bine ochii si informati-va inainte sa va aruncati sa cumparati de la oricine, poate voi munciti din greu pentru banii pe care ii dati, nu primiti nici ce comandati, si nici banii nu-i mai recuperati...si hotii se lafaie in banii vostri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cu drag iti recomand WWW.EXTENSII-PERFECTE.RO
am luat acum 3 luni de la ei si sunt in stare f buna, le-am vopsit si se comporta super ok
Eu tot la ei revin si data viitoare!
SUNT SINGURI DE INCREDERE, restul e TEAPA!
Maican Sonia, Iasi

| roxanaapostol a răspuns:

Si eu mi-am luat sunt ff misto, am vazut ca e multa concurenta aici de ce va tot luati de cei de la extensii-perfecte.ro?
Diana e o super tipa si sunt extrem de frumoase extensiile
si pe bia o ador:X

| popoviciuc a răspuns:

Extensii-perfecte CEA MAI MARE TEAPAA cu extensii- par din plastic clipsuri care se rup dupa prima purtare, comert ilegal, evaziune fiscala, pacat ca a fost inconstienta BIANCA DRAGUSAnu, fara bon fara nico garantie, apoi iti inchide telefonul in nas. rusineeeee teapa mare extensii-perfecte

| popoviciuc a răspuns:

Extensii-perfecte teapaaaaaa. aveti grija fetelor ca patiti la fel! nici OPCUL nu va rezolva pentru ca saraca n-are nicio firma, da tepe bine mersi

| OanaIoana33 a răspuns:

Buna, eu mi-am luat chiar acum 4 zile de pe acest site, echipa de acolo a fost f draguta, m-au sfatuit in alegerea culorii, am primit f repede pachetul (o zi), m-au lasat SA IL VERIFIC inainte de plata. Niste profesionisti! Nici eu nu inteleg invidia vis-a-vis de acest site, pesemne e concurenta lor, deoarece extensiile chiar sunt NATURALE si f matasoase se pot vopsi exact ca si parul meu, DOAR CUVINTE DE LAUDA LA ADRESA LOR! Bravo si cu siguranta m-ati castigat ca si clienta
Ioana Fodor, Timisoara

| Anca_1500 a răspuns:

Nici nu mai stiu ce sa cred.cryingcrying! sa cumpar sau sa nu cumparthinkingcrying

| Simina88 a răspuns:

Buna.Eu am comandat de pe site-ul acesta.Cand au ajuns extensiile acasa am fost incantata de ele,erau cam tocite la varfuri dar am zis ca sunt cat de cat ok si cei de la firma le-au trimis foarte repede. Dupa cateva spalari s-au facut foarte urate, s-au degradat si se incurcau foarte tare iar cand incercam sa le descurc se rupeau. Daca vrei sa le ondulezi, buclele tin doar o zi maximum doua iar daca le mai dai si cu fixativ pur si simplu se lipesc iar varfurile incep sa arate foarte urat.Parerea mea este ca decat sa cumperi acum la un pret mai mic sa te tina 1 luna mai bine sa dai un ban in plus si sa le ai mai mult timp.Cei de la extensii-perfecte care acum am inteles ca sunt cei de la Divisima nu au nici macar un sediu unde le poti vedea inainte sa le cumperi. Sfatul meu e sa le luati de pe site-uri unde au sedii si unde le puteti vedea iar daca aveti vreo problema cu ele sa aveti unde sa va intorceti cu ele.Cei care au sedii sunt sigura ca nu au nimic de ascuns.