| IonutCiobanescu a întrebat:

Ce tratamente stiti pentru cosurile excesive?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dermatolog

| croissant a răspuns:

Pentru coșuri excesive ar trebui să te vadă un dermatolog. Am folosit zynerit este foarte eficient dar usuca pielea

| Andreeush a răspuns:

Pentru coșuri excesive ar trebui să te vadă un dermatolog.
Însă poți încerca bicarbonat de sodiu cu apă. Aplici cu o dischetă pe față dimineața și seara.

| MMT a răspuns:

Poţi incerca cu oţet de mere. arde puţin, dar curaţa fată foarte bine. Pui un pic pe o dischetă şi iti dai de obicei seara. Nu e o soluţie pe termen lung daca ai o acnee persistentă deci eu zic că ar trebui să te vadă un dermatolog. Hack -ul cu oţetul e o experienta personala happy