| bya_7051 a întrebat:

Ce va place: ochii verzi, albastri sau caprui?

34 răspunsuri:
| 123321998896768 a răspuns:

Buna! mie imi plac toate culorile dar si mai mult imi plac ochii verzi,imi place destul de mult acea culoarewinking, desi si cei albastrii sunt draguti, si cei caprui.pa-pa.

| Valisha18 a răspuns:

Nu exista o preferinta anume! Fiecare sunt frumosi.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pur si simplu, ador ochii verzi! Sunt pur si simplu superbi, parerea mea love struck. Si ochii albastri imi plac foarte mult, deci i-as pune undeva pe locul 2.
Succes!

| Catheryne a răspuns:

Verzi ca smaraldul love struck

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Eu am ochii albastrii... Si imi plac mult

| hummer24 a răspuns:

Albi

| babyblue23 a răspuns:

Albastri si caprui.Dar mai mult albastri.

| DomnisoaraLove a răspuns:

Sincer intotdeuna unchiul meu spune ca oamenii cu ochi albasti sunt cam (ghinionisti), dar eu nu cred asa ceva, toti suntem oameni indiferent de culoarea ochilor si infatisarea noastra!:d
Pai eu am ochii caprui, dar uneori ma gandesc daca as fi aratat mai bine cu ochi verzi!
Asta e fiecare cum ne-a lasat bunul Dumnezeu! Dci pe locul 1 culoarea ochilor mei:Capruilove struck

| psiHopixia a răspuns:

Well.in general albastrii dar depinde de culoarea parului. Daca parul e blond prefer caprui, daca e brunet prefer albastrii si daca e saten prefer verzi. (dar ultimele 2 pot fi si inversate) Kisses :*:*:*

| mihaella00elena a răspuns:

Verzi happy

| Pufi1999 a răspuns:

Verzi inchisi

| TurnOn a răspuns:

Pai imi plac ochii verzi de pisica dar cel mai mult cei negri! fiecare are ceva special!

| Alinaalian1234 a răspuns:

Negri =p~

| CandyHearts a răspuns:

Caprui-inchisi mi se par mai misteriosi

| UtzZza a răspuns:

Albastriiii:X

| Larisa23 a răspuns:

Albastrii:X:*

| Klepto a răspuns:

Mov, ca si Elizabeth Taylor.

| eugenl a răspuns:

Imi plac albastri

| Melindutza a răspuns:

Albastri si caprui 3

| Diana3 a răspuns:

Albastriilove struck

| Lɑяisɑ a răspuns:

Albastrii si Caprui.

| Alesandraas a răspuns:

Albastrii si capruilove struck

| WaZZuPP a răspuns:

Verzi ca ai lui Cesar Lobos si ca ai meibig grin

| Miky a răspuns:

Negri

| Annie2498 a răspuns:

Albastrii si Verziilove struckochii verzilove struck; daca e brunet->ochii albastriilove struck; iar daca e satenochii capruilove struck. [dar tie care iti plac?]

| white02 a răspuns:

Verde ca ochii mei

| oCiudata a răspuns:

Buna.Mie personal imi plac ochii albastrii.happy:*:*

| Îngheţatăăă a răspuns:

Albastri ♥

| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Albastri big grin

| Capsă a răspuns:

Ochii verzi sa nu-i crezi, ochi albastrii ca doi astrii, ochi caprui fura inima oricui...deci Caprui si albastrii >big grin