| emmaandreutza a întrebat:

Ce vopsea de păr recomandați pentru vopsitul acasă?

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Eu m-am vopsit de mai multe ori acasă si am fost mereu mulțumită de cele de la syoss si loncolor. Cu garnier am avut si rateuri.

| Sofer a răspuns:

Loncolor și syoss.

| dragodana a răspuns:

Salut! L'oreal Recital Preference(e mai scumpa dar este o vopsea buna) sau L'Oreal Casting Creme Gloss(fiindca este fara amoniac se duce destul de repede).

| Cqarina a răspuns:

Colorista, imi place deoarece au pentru mai multe nuante de par, pe ambalaj poti vedea cum iti iese in functie de culoare