| ReddY25 a întrebat:

Ce vopsea se potrivește pentru un păr șaten închis, eventual șuvițe?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Indiferent, de preferință, să iți alegi ceva de calitate.
https://foxi.ro/articol/vopsea-de-par-produse-recomandate
Șuvitele, oricum, necesită decolorare, fie că le vrei blonde, verzi, albastre etc...

Recomandat e să te duci la coafor, la un hair-stylist, fie ca esti băiat sau fată. Asta, dacă vrei să rezulte niste suvițe fine, delicate și cu un aspect de invidiat.

1 răspuns:
| OxyAliA a răspuns:

Eu sunt de părere că ar trebui să mergi la un salon de coafură/frizer și să întrebi un hairstylist, iar eventual, să facă acesta o procedură a părului. Hairstylistul îți poate recomanda mai multe sugestii, deoarece este expert în domeniul respectiv.