| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ceau fetele. Vreau sa imi cumpar cateva rochii de vara ieftine si am cautat peste tot si cele mai faine sunt aici: http://rochiidevara2012.info/rochii-de-vara-ieftine-2012 /

Pe care mi-o recomandati?

Fundaaa! :D

6 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Orice iti sta bine daca te avantajeaza.Depinde dupa forma corpului, inaltimea etc.
Mie cel mai mult imi place cea cu curea si aia de albastru deschis.
Pana la umra tine de gustul fiecaruia.
Bafta! happy

| DamiPapucii a răspuns:

Pai depinde daca esti inalta si se potrivesc rochiile mai bine daca esti scunda...
Orsicum mie imi place foarte mult cea albastra deschis cu fundita.

| Scliparici a răspuns:

Mie imi place foarte mult prima

| Inela a răspuns:

Buna!
Cel mai mult imi place a-3 rochie. E foarte draguta.
Bafta!

| AlinaInk a răspuns:

Gaseti si pe http://i-fashion.ro/

| IdeiCadouri a răspuns:

Buna, te-ai gandit si la o palarie? Te-ar putea proteja de soare, o sa fie cald, si ti-ar scoate in evidenta mult mai bine feminitatea. Daca vrei, uita-te pe site-ul Palarii de Dama.