| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

Ceau TPU cum poti slabi intr-o saptamana 2 kg sau 3 kg fara sa faci mult sport sau fara sa iei ceva medicamente?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| yellowalien a răspuns:

Simplu. Renunti la zahar, carne, fast-food, bauturi carbogazoase si inlocuieste-le cu fructe si legume proaspete.

| yellowalien a răspuns (pentru yellowalien):

Renunta*, scuze, oboseala e de vina ca nu mai vad ce scriu.

| rutanklan a răspuns:

Faci putin sport. Adica iti iei o haina groasa pe tine si te pui sa alergi la 15 grade si sa vezi ca dai jos 1kg pe sesiune, mai mult apa.

| temugin a răspuns:

Nu mai manaci dupa 4 seara, si ziua foarte putin!

| Roxin_Alex_1989 explică (pentru temugin):

Eu ma refeream la cum sa slabesti nu la cum sa nu te ingrasi

| temugin a răspuns (pentru Roxin_Alex_1989):

Da, dar daca mai faci si un pic ed sport o sa slabesti, iti zic eu!
daca nu, du-te la sauna si slabesti imediat!

| RawkFX a răspuns:

Eu am slabit mancand ca un bebe...mancam in farfurioare mici(daca mananci in vase mici, mananci automat mai putin)marunteam toata mancarea, luam 5 mese pe zi dar mese mici + ca mancam intre mese un fruct sau o leguma, un baton de cereale.Renunta la mezeluri si la produsele din comert, nu mai manca atatea dulciuri(mananca foarte putin ziua la gustarea de dimineata care se tine normal la ora 10, o patratica e ciocolata, o prajiturica tot ce poftesti tu dulce dar sa nu fie din comert! [cu exceptia ciocolatei]), mananca la ore fixe.Bafta

| Alexandra301 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa alergi dimineata 1 ora si seara dupa ora 6 inca o ora... Dupa cred ca rezultatul va fi bunhappy:* Bafta:*

| mikutadragutza a răspuns:

Poti sa mananci de dimineata mult si la masa de dupa amiaza poti manca pe jumatate mai putin si seara mananci putin ( dar ar trebui sa alergi un pic si totul s-a rezolvat) (sa dai funda la cel mai bun) Pa Pa pwwp:*