| anonim_4396 a întrebat:

Cel mai bun parfum de dama? Preferatul meu e Narciso Rodriguez

10 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Cel mai bun e ăl de-ți place.

| johnnny123 a răspuns:

Nu exista "cel mai bun parfum" asa cum nu exista nici "cea mai buna mancare" sau "cea mai buna melodie".

Fiecare om percepe parfumurile in alt mod, deci nu exista un criteriu obiectiv dupa care sa-l declari pe unul ca fiind "cel mai bun".

Cel mult poti sa intrebi "care este parfumul tau favorit", nu "care este cel mai bun parfum".

| PandaaPanda a răspuns (pentru johnnny123):

Este un site de întrebări și păreri, logic ca întrebarea e personala, despre preferințele proprii. Scuze dacă nu m-am exprimat ok

| Furnicuta000 a răspuns:

Mie de ex nu imi plac parfumurile dulci, deci totul e subiectiv. Insa exista topuri cu cele mai bune parfumuri, dar au fost clasificate in functie de voturi. Se pare ca cel mai votat parfum pentru femei e "Lancome La Vie Est Belle"

| Werrich a răspuns:

Mie imi place asta, Roja Parfums Goodnight Kiss. l-am luat pentru o verisoara, nu stiu de ce a sarit fericite sa ma sarute.
https://www.notino.ro/......tru-femei/

| Eireann a răspuns:

Daca e zi - One. Daca e seara Scandal sau Opium.

| CleanHeart a răspuns:

Mie imi place scandal, coco chanel, ador multe parfumuri si toate sa aiba un miros diferit, ori dulce, ori un aer de primavara.
Cel mai bun e ala care ne-a placut noua cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E subiectiv...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Preferatul meu este Karl Lagerfeld for Her.

| Michaeel a răspuns:

Chanel nr5