| aиdяaaa●• a întrebat:

Ceva idei de tinute pentru Balul Bobocilor?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Ceva cat mai decoltat. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti propun ceva elegant, daca se poate in culoarea mov [ fiind la moda]. O rochita pana la genunchi si eventual daca este frig niste cizme de culoare neagra / alba cu puf. Accesoriile sa nu fie foarte incarcate, ceva in gen : O pereche de cercei in forma de floare, indiferent daca is din plastic sau argint iar legat de prinsul parului iti propun ceva cat mai strans eventual un coc cu deschidere in forma de coada paunului...
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de gusturile tale. poate preferi niste pantaloni. nu rochie thinking depinde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, pentru ca si eu il am maine si nu stiu nici cu ce ma imbrac, dar in orice caz cu rochitatongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io imi iau o fustita de blugi fara ciorapi cu un maieu si cu un cardigan smug.
si am niste cizme gri tip cowboy smug
si eventual o gentuta cu aparatu foto si telefonul laughing

acum...imbraca`te cum vrei tu laughing