| Alexandru7980 a întrebat:

Ciao! Am 16 ani si transpir excesiv! Vreau sa imi cumpar odaban. Merita? Strica sanatatea celor sub 18 ani? Exista vreun risc? Vreau sa stiu de la cei care au mai folosit ( +- 18 ani )

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice antitranspirant ajuta sa nu puti sub brat. Gilette e bun sau unu care rezista 72h 3 zile. Baie faci zilnic vara asa e indicat

| LikeARollingStone a răspuns:

Buna!
Toate antiperspirantele au riscul lor. Eu cred ca poti sa il folosesti pentru o ocazie speciala dar nu zi de zi. Pielea si corpul necesita acea eliberare de lichide si stomparea lor poate duce la lucruri mai grave. Transpiratia excesiva se produce de multe ori si din deshidratare. Eu te sfatuiesc sa bei multa apa si ceaiuri care te ajuta sa elimini acea apa prin alte metode.

| Alexandru7980 explică:

Vreau sa specific din nou. Vreau raspunsuri doar din partea celor care au folosit ODABAN si au sub 18 ani. Deoarece spray-ul nu este indicat copiilor. Dar eu sunt adolescent laughing. Se mai aplica acea regula sau nu?