| sportacuck27 a întrebat:

Cine a comandat de pe Asos imi poate oferi cateva detalii privind comanda? Orice legat de plata si livrare. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Plata se face la momentul cand faci cumparatura de pe site-ul lor, adica inainte sa plece produsele catre tine, ca altfel nu-ti sunt livrate.
Deci, se accepta plata cu: credit card, Paypal sau American Express.

Transportul este 3euro, pentru comenzi sub 30 euro si gratis, la comenzi de peste 30 euro
Pentru 20 de euro, se livreaza express, in 48 de ore.
http://www.asos.com/customer-service/delivery/