| Summer a întrebat:

Cine a folosit extensii de par sintetice cu clip on? Ma puteti ajuta cu vreun sfat? De pe ce site le-ati cumparat? Cat de multumite sunteti de ele? Cat v-au costat? Astept si alte detalii. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| edamelda a răspuns:

Nu sunt impresionante eu le-am de la Mall si m-au costat 10 lei am fost multuumitade ele doar ptkle-am bagat in apa si erau la feel.Nuaveam nici-un defect... Fundaa?

2 răspunsuri:
| Summer explică:

Ai extensii cu clip on din par natural?

| missLights a răspuns:

Daca vrei sa arati ca o papusa gonflabila i-ati.
Pe mine m-au costat 12 ron una si sunt de cea mai proasta calitate.Sunt facute practic din plastic si se vad oribil.Papusa Barbie are par '' natural'' pe langa extensiile sintetice.Eu zic sa iti strangi bani cam 2 milioane daca vrei ceva de calitate.Eu mi-am luat din par natural si nu se vede diferenta. Daca dai banii pe cele sintetice e degeaba laughing.