| MisterDariusBoy a întrebat:

Cine a folosit Roll-on pentru cosuri de la garnier? vindeca cosurile? sau credeti ca sunt mai bune produsele de la clearskin [avon]?

Răspuns Câştigător
| adrianasparrow a răspuns:

Eu am folosit Roll-on si il folosesc si la moment. Vindeca minunat cosurile. Dispar repede si semne deloc nu ramin. Am incercat si Clearskin si nu m-a ajutat. Sper ca ti-am fost de folos.
Funda? :*:*:*

4 răspunsuri:
| iulia_9095 a răspuns:

Eu am roll-on de la garnier si mie mi se pare bun,adica mie imi merge, nu ti le usuca imediat, dar daca il folosesti in fiecare seara timp de 2 zile ti se usuca, dar nu stiu daca si tie iti va merge cu el...

| didi12 a răspuns:

Sincera sa fiu, nu am folosit Roll-on, dar uite aici un link cu parerile altora:http://lovely-noifemeile.blogspot.com/......on.html.In schimb,clearskin, da, l-am folosit.Si sincer, nu mi s-a parut deloc bun.Adica eu nu am vazut nici o schimbare.

| bestgirl1 a răspuns:

Mama si nici nu a avut vreodata cosurihappyhappyhappy

| girlwholovesian a răspuns:

Pai am vrut si eu sa-mi iau si eu roll-on de la garnier dar mi.am luat ceva de la avene cleanance care e super bun.din prima zi da reultate.iar alea de la clearskin nu sunt deloc bune.pe moment isi fac treaba. dar dupa aia iar apar cosurile