| Rox348 a întrebat:

Cine are de aici parfumul "Secret Fantesy" http://www.fragrantica.com/perfume/Avon/Secret-Fantasy-1 0907.html
spuneti-mi si mie daca miroase fain ( adica la fel ca in brosura)

5 răspunsuri:
| sefata a răspuns:

Il am eu, si intr-adevar miroase super binehappy

| deea_5125 a răspuns:

Buna.Eu l-am primit cadou.Imi place foarte mult si miroase superwinking

| Rubi91 a răspuns:

Miroase frumos.:X dar mi se pare mic.

| cristina10 a răspuns:

Eu il am dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am si sunt foarte multumita de el, miroase super.Pare mic, dar are 50ml. Daca il doresti, am si unul de vanzare, cu 15% mai ieftin decat in catalog.Contacteaza-ma pe mess:petrutzaand, daca vrei sa vorbim.