| alinanicoleta99 a întrebat:

Cine credeti ca castiga la next top model?

Răspuns Câştigător
| dany3la a răspuns:

Emma.(daca nu mai mananca ciocolata)laughing

31 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Va casztiga madalina pentru e inmpreuna cu bote si o simtatizeaza si pozeaza bine ( mie imi place cum pozeaza e cam pitipoanca da na...)

| pwp a răspuns:

Emmaaaa love struck
e superba!

| push2gl a răspuns:

Emma

| HoneyBii a răspuns:

Emma; x spersmug

| daηă a răspuns:

Emma.

| ioanaabt a răspuns:

Cred ca va castiga Ema, nu stiu de ce am presimtirea asta. E mai mica si poate avea o cariera, plus ca nu are alte obligatii si se poate dedica intru totul carierei pe care a ales-o!

| Iiiiioana a răspuns:

Emma a castigat
bv ei :*

| DdAndreea a răspuns:

Cred ca v-a castiga Emma. Soricelul laughing.
Dar din cate am auzit, Madalina este prefarata lui Bote.

Succes Emma! :*

| claudiu_7286 a răspuns:

Sper ca emma dar si madalina are aceealesi sanse. Eu vroiam sa castige alexandra, laura, otilia sau sara dar au fost eliminate.

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Emma.

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Emma are sanse sa castige pentru ca este mica si are timp sa se modeleze.Dar si Madalina poate sa castige pentru ca a ajuns pana aici dar ea are 25 de ani si pe la 30 ani trebuie sa inceteze de a fi model

Mi-a facut placere sa te ajut!

| laurash_9338 a răspuns:

Emma cred ca o sa castige. Este destul de mica si o cariera de model nu dureaza la nesfarsit. Are cel mai mult timp sa se perfectioneze si poate fi cel mai usor transformata intr-un model profesionist.

| Cineva3 a răspuns:

Eu cred ca castiga Emma ca e mai draguta ca Madalina mie imi plec de Emma mai mult

| Cineva3 a răspuns:

Emma cred ca castiga

| AIPS a răspuns:

Sper ca mada ca-i tare frumoasa pupici scumpa!

| LNK a răspuns:

Interesant ca toti cei care au raspuns cu Emma au primit stupid. oh go on

| MadRaven a răspuns:

Eu cred ca Emma va castiga(parerea mea)

| Cåpåċεl a răspuns:

Madalina

| Adixuuu a răspuns:

Emma este cea mai draguta si va castiga

| dianita_4147 a răspuns:

Sper sa castige emma. madalina mi se pare batrana si pitzilaughing
dar bote numai pitzi alege

| dianita_4147 a răspuns:

Sper sa castige emma. madalina mi se pare batrana si pitzilaughing

| ofataoarecare a răspuns:

Madalina:-) deoarece si Bote pe ea o simpatiza de la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emma sigur! E tanara, frumoasa, corp perfect...

| Diana1d a răspuns:

Eu sper sa castige Emma.

| Anutzyca48 a răspuns:

Ema

| Antonia_3876 a răspuns:

Evident
EmmA

| dragutza_5893 a răspuns:

Ema e tanara si frumoasa are tot viitorul inaine eu ii urez bafta!

| alliuffyuffy a răspuns:

Emma
pentru ca am vazut facebook-ul ei si e cu coroana si asa...cauta si tu facebook emma