| euu03 a întrebat:

Cine este lider la avon? Sau macar reprezentant... Vreau si eu cateva sfaturi. Trm adresa de e-mail prin mesaj va rog frumos sad Am nevoie urgent de ajutor pana maine

4 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Intra pe www.claudia09avon.eu si foloseste formularul de contact daca nu gasesti informatiile de care ai nevoie pe site

| ancaid a răspuns:

Id ancasimanu; te pot ajuta

| ancaid a răspuns:

Id ancasimanu

| andreeageo a răspuns:

Inscriu reprezentanti avon si ofer ajutor pentru a deveni lideri chiar din prima campanie, pentru a castiga dublu sau chiar mai mult decat un reprezentant.
La inceputul lunii februarie mergem la prospecting [Bucuresti]unde veti putea face comenzi mai mari sau inscrieri!

pentru detalii : add : ciocarlan.andreea@yahoo.com
sau dati un mesaj cu textul "avon" la 0733. 793. 474 si va voi contacta in maxim 24 de ore!