| alexxi a întrebat:

Cine imi poate spune ceva site-ur online de cumparat haine...si mai ieftine

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.quelle.ro
Pa, pa.

| Toxic a răspuns:

Www.shopmania.ro scrii ce doresti sa cauti si ei iti dau mai multe magazine online din toata tara care au produsul respectiv si nu numai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu nu stiu decat unul:www.mycloset.ro...dar incearca sa cauti pe google si poate gasesti mai multe! Good luck!;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.miniprix.ro sau www.fashion1.ro. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.miniprix.ro

| shoppingaddicted81 a răspuns:

Noi comandam de pe http://www.fashionsecret.ro/ si pana acum am avut o singura problema la un produs, mai exact o pereche de cizme care ii erau mari sotiei mele. Problema a fost remediata foarte repede prin schimbarea produsului cu o marime mai mica. Preturile sunt de outlet...