| doar.eu a întrebat:

Cine imi poate zice un site de unde pot comanda rochii?(in afara de starshiners si dreamfashion). dar sa vina repede comanda...am nevoie de o rochie pentru Rev.si numai nu gasesc una care imi place

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.quelle.ro

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.starshiners.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emmaangel, serios? SI mie cum naiba de mi-a venit in 2 zile?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.Fashion1.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Starshiners.ro cu sigurnata! livrare in 24 de ore happy eu am fost foarte multumita

| emmaangel a răspuns:

@bulina, la quelle livrarea dureaza minim 30 de zile, asa ca nu iti ajunge pana la revelion.

| Ada_7086 a răspuns:

Mall-ul e plin de rochii. Pentru toate gusturile. Chiar ai risca sa iei o rochie de pe net chiar inainte de revelion, care se prea poate sa nu iti vina?

| tianka a răspuns:

Gossipgirls.ro,nustiu cat dureaza luvrarea insa imi plac rochiile.

| svetik a răspuns:

Divahair.ro intra pe acest sait sunt de toate, sper sa te ajute