| Kta91 a întrebat:

Cine imi pote spune daca pastilele de slabit "tomato" sunt bune. as vrea sa le incerc si eu, nu reusesc sa slabesc 8 kg... dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Si eu vreau sa dau cateva kg jos.laughing am auzit ca pastilele de slabit nu sunt prea bune. Sunt destul de scumpe. Da, te ajuta sa slabesti, dar dupa ce renunti la ele, te ingrasi la loc. O prietena a folosit si asta s-a intamplat. Te sfatuiesc sa recurgi la metoda clasica: ceva sport si o dieta echilibrata. E mult mai sanatos! big grin Mult succes!happy

4 răspunsuri:
| KaTtY a răspuns:

Daca vrei sa slabesti incearca altceva
intr-adevar, cu pastile slabesti repede dar dupa ce nu mai iei te ingrasi mai tare decat erai inainte de a lua pastilele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu lua pastile. mananca mai putin, mai des si mai variat. organismul tau retine atunci cand nu-i dai destul din anumite elemente. iti va lua in jur de 2 ani sa-l convingi ca-i dai destul din fiecare si atunci va ceda. incearca sa faci miscare cat de multa: plimbare, alergare, curatenie etc...fii mai activa cu alte cuvinte.

| Kta91 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, am incercat cu diete si sport dar am uitat :"^sa precizez ca am 40 de anibig grin

| valdevici a răspuns:

Eu am slabit 12 kg in 2 luni. E destul de bine, si am folosit pastile pentru slabit naturale Acai Berry Diet. poti incerca si tu http://www.acaidieta.com