| GeorgianaEuu a întrebat:

Cine imi spune si mie cateva remedii naturiste pentru a scapa de cosuri?

Răspuns Câştigător
| laura81 a răspuns:

Uite aici: http://ideipentrufemei.blogspot.ro/......-gras.html

A doua se spune ca e cea mai buna :)

5 răspunsuri:
| twiggytwiggy a răspuns:

Daca ai multe coshuri micutse pe frunte sau in zona T in nici un caz nu te spala cu sapun(vor aparea si mai multe) pentru a curata fata foloseshte apa oxigenata(peroxid de hirgen) sau cumpara produse ce au in componentsa lor minta sau lamie...mai cauta si tu pe GOOGLE! Succese!

| Ingrid_Alexa_1994 a răspuns:

Fi atenta, seara pe la 18, iti dai cu breoxyl, te speli inainte si nu mai pui mana timp de 8 ore! ai grija!

| Adriannoo a răspuns:

Spaleta cu sapun dove pe fata si iti va trece eu asa am facut si mi-a trecut

| CSMasterKILL a răspuns:

Exista 3 cai usoare
1:roaga pe cineva sa ci le sparga(cam dureros)
2:cumpara remedi scumpe(stii ce las-o pe asta nu lua)
3:intra pe situl asta http://www.tarabaverde.ro/......cosurilor/ la mine a mers

| GeorgianaEuu explică (pentru CSMasterKILL):

Am uitat sa mentionez ca sunt micute cosurile! x-( si am destul de multe pe frunte sad mersi oricum! :*