| anonim_4396 a întrebat:

Cine isi face impletitura spic pentru Revelion?

4 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Eu nu.Se poarta impletiturile, dar mi se pare o coafura prea banala pentru revelion.Depinde si de locul in care te duci. Uite aici alta idee http://www.lyla.ro/......rticol.php

| Eff a răspuns:

straight face cine isi ia chiloti verde praz cu bulinute patrate de revelion?

?!

| aaaa12345 a răspuns:

Eu mi-am facut anul trecut cand avem parul lung. funda?

| Some0ne a răspuns:

Eu nu.
Nu cred ca este o coafura care se potriveste cu revelionul.Mai tare ar fi sa iti lasi parul desprins, sa il faci cret: frizuri mai indrazenete pentru o seara asa speciala.
Parerea mea daca u crezi altfel > no problem love struck
:*