| ciprian3d a întrebat:

Cine joaca metin2.ro si e pe aries?

4 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Fratele meu:S

| raulneamt a răspuns:

Eu

| Laurr97 a răspuns:

Simți nevoia unei noi experiențe în mediul online? Ei bine, Metin2 Ripper îți poate oferi una de neuitat!?
Metin2 Ripper este un server PVM-PVP cu nivelul maxim de 250, iar ratele sunt de 1000%! Nivelul făcându-se ușor in mapele normale precum: map2, orci, v1, v2, v4, până la nivelul 90, după care aveți mape speciale de crescut la NPC-ul intitulat Tiffiny, pe care îl puteți găsi in map1.
La început primiți lvl 15 si Inelul lui Levis care conține iteme PVM pentru a vă ajuta să creșteți in nivel?
Serverul nostru dispune de un staff matur, calificat și dornic să vă răspundă la întrebări sau să va ajute cu orice nelămurire legată de joc?
De asemenea serverul nostru mai dispune si de:
✅mape speciale pentru a farma iteme upgrade sau materiale pentru a crafta skin-uri pentru arma, costume cu bonusuri și eșarfe ✨
✅fumuri?
✅sistem cu puncte pentru a câștiga MD-uri în joc fără a fi nevoiți să donați?
✅sistem prin votare pentru a câștiga JD-uri gratis, cu ajutorul cărora puteți cumpăra diferite obiecte folositoare din itemshop?
✅evenimente zilnice după un program stabilit + evenimente speciale pentru anumite ocazii sau sărbători?
✅lupte între regate/bresle aproape pe fiecare zi ⚔
✅o varietate de playeri cu care puteți lega prietenii frumoase?
Ce mai aștepți?! Intră pe www.metin2ripper.ro si începe-ți noua aventură

| ionmihnea12 a răspuns:

Eu cu lv 90
saman cu vesmant negru +9 demon+9 papuci pasaredefoc+9 scut devultur+9
si vreau sa-mi fac clopot gheara de dragon ca am clopot cer si pamant+9