| nyoentox2002 a întrebat:

Cine mai are gel spumant de la Effaclar?
Mereu după ce îl aplic și mă clătesc îmi rămâne ceva nasol, nu știu cum să vă expliccrying(
Niște chestii albe ca niste puchini, sincer nu știu cum să explic

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine încearcă-l pe cel de la cerave, raport calitate-preț-cantitate foarte bun

| Ofiintă a răspuns:

Încearcă un alt gel de curățare, eventual cel de la cerave pentru ten normal-gras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta la el o saptamana si vezi ce se intampla, dupa incearca sa aplici o cantitate mica din el si urmareste cum se comporta tenul.

| Whitesnake99 a răspuns:

Incearca Ivatherme. E mai nou brand-ul dar e tot premium.

| Cosimo11 a răspuns:

Am eu.E foarte bun.Mie nu imi ramane nimic pe fata