| anonim_4396 a întrebat:

Cine pune acid hialuronic in buze la un pret foarte rezonabil in Cluj?

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Sa stii ca pretul cel mai ieftin nu este si cel mai bun la chestiile astea, daca vrei sa faci chestia asta mai bine dai bani la o clinica buna din cluj, nu la toate cociobele

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic sa nu mai cauti `pret rezonabil` ci unul sa ti le faca bine sa nu te trezesti cu-n fund de babuin pe fata.

| PeFuga a răspuns:

Pretul mai mic inseamna risc foarte mare, iar daca este vorba de faţa ta, ar fi mai bine să mergi mai degrabă pe recomandări. Dacă îţi doreşti cu adevărat asta, atunci nu ar trebui să conteze preţul. Pentru liniştea ta, am văzut catastrofe făcute şi la clinici cu preţuri piperate happy

| Amalia977 a răspuns:

E vorba doar de 1 ml, nu doresc sa mi fac buze imense. si as dori recomandari la clinici/persoane care fac bine! Pret rezonabil= nu cel mai mare de pe piata