| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cat costa instyler la teleshopping si spuneti-mi daca se merita cumparat.
fundita:-x!

Răspuns Câştigător
| Bubble13 a răspuns:

Buna, Diana! Am cumparat eu instyler si nu sunt prea multumita. Efectul este acealasi ca si la placa de intins parul(facand comparatie pe parul meu, avand si placa). Dintre placa si instyler eu as alege placa deoarece efectul este acelasi iar placa de par este mai usor de folosit si are si un pret mai redus si o gama mult mai variata de modele.In plus cu placa de par iti poti crepona parul, care la o petrecere 2-3 suvite creponate ar arata f bine.

4 răspunsuri:
| Dienutza02 a răspuns:

Scuzati-ma,vroiam sa spun cat costa transportul la instylerbig grin

| 9089 a răspuns:

Am si eu placa de aia nu prea in place rezultatul si mai rau ma ard la degete ca pun mana p ea costa 1 mil depinde la cate oforte fac astia

| Adda28 a răspuns:

Transportul nu stiu sigur.Insa nu e buna de nimic.Mie dupa 2 saptamani mi s-a stricat.Eu zic sa nu risti si tu. (:

| maria1306 a răspuns:

De fapt, eu am o parere foarte buna despre instyler. nu poti numai sa iti intinzi parul, ci si sa il ondulezi sau alte chestiihappy merita cumparata. costa 2 mil dar se mai fac cateodata reduceri de u ml jumate sau un mil. funda?big grin