| Kornuletz540 a întrebat:

Cine știe un salon de înfrumusețare cu prețuri mici și care are și servicii pentru bărbați(pensat, epilare la axila, pe abdomen etc.) în București? Fundă

10 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ori esti homosexual ori esti nu stiu ce ca barbat nu poti fi asta e sigur! Du-te frumos si trage de fiare, fi barbat adevarat nu piz da... laughing

| kGeorge a răspuns:

Ai uitat ce ai in pantaloni? Baga 20 de flotari imediat.

| Ghosttt a răspuns:

Fetiță?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru kGeorge):

Ai dreptate

| RobertMoon a răspuns:

Toate saloanele au optiunea asta, nu conteaza daca esti barbat sau femeie. Eu ma epilez si pensez la salon in zona femeilor.

| Kornuletz540 explică (pentru Ghosttt):

Nu, binarlaughing)

| Kornuletz540 explică (pentru lpavel):

În ziua de azi, e perfect normal să te pensezi sau epilezi, chiar dacă în pantaloni ai șarpe și nu scorbură

| lpavel a răspuns (pentru Kornuletz540):

Asa este, daca esti guy... laughing nu am vazut nici un barbat sa se penseze pana acum! Exclus homosexualii!

| Brizbriz a răspuns (pentru Kornuletz540):

Wow, draguta tara asta, nu crezi?
astia au auzit de homosexuali, dar nu de metrosexuali... trist, trist rau

| Kornuletz540 explică (pentru lpavel):

Dorian Popa este un bărbat adevărat și se pensează, pentru cultura ta generală